NE ARIYORSUN?

Sık karşılaşılan sorunlarınıza yanıtlar ve çözümler bulun. Bir cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen 0530 404 44 26 numaralı telefondan bizi arayın veya sorunuzu bize e-posta gönderin

POPÜLER SORULAR

Web Tasarım hizmetleriniz de ödeme sistemi nasıldır?

Değerli misafirimiz bizle yapacağınız tüm projeler de ödeme sistemi değişiklik  göstermektedir. Ancak her ne çalışma olursa olsun ödemenin yarısı peşin alınır, geri kalan kısmı işlem bittiğinde alınır.

Sistem kurulum işlemi bittiğinde online destek sisteminiz nasıldır? Sistemi ilk kez kullananlara eğitiminiz varmıdır?

Bu bizlere en çok sorulan sorulardan biridir. Sistem eğitimi tabii ki de verilmektedir. Ancak sürekli olarak destek almak isterseniz destek paketlerimizden satın alarak size özel editör kiralama işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle tüm işlemlerinizi editör arkadaşımız yapar.

Seo Çalışmaların da Garanti var mıdır?

Arkadaşlar Seo çalışmalarında biz değil hiç bir firma garanti veremez. Çünkü Seo çalışmaları sadece sistemi Google uyumlu hale getirme işlemidir. Gerisi arama motorlarının analizine kalmıştır. Ancak Seo Çalışmalarımızda %90 bir başarımız bulunmaktadır.

Google Harita hizmetiniz var mıdır?

Bir Web Bilişim firması olarak tabii ki de Google Maps hizmetimiz vardır. Firmanızın haritalara kaydını yaparak aramalar da daha üst sıralarda ve yol tarifi gibi özelliklerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Memnuniyet olmazsa ücret iadesi var mıdır?

Web sitemizin slogan kısmında da yer aldığı gibi tüm çalışmalarımız da önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Memnuniyet sağlanmadan zaten sistem teslimi yapılmamaktadır.

Sesli Panel Nedir?

Sesli Panel, Sesli Chat kullanıcılarının sohbet imkanını sağladığı SpeakyChat odalarının entegre edilerek kullanıldığı php ile kodlanmış yazılıma verilmiş isimdir.

Sesli Panel Kurulum Ücretlimidir?

Yeni kurulumlar da ücret alınmaktadır. Çünkü host kullanımı ve işçilik ücreti olarak sizlerden kurulum ücreti alınmaktadır. Mevcut müşterilerimiz yeni çıkartılan panel sistemini kurdurmak isterse o hizmette ücrete tabii dir.

Oda ücretini toplu ödediğimiz de güvencemiz var mıdır?

Bu sesli chat müşterilerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biridir. Maalesef piyasada bir çok panelci sıfatı taşıyan şahıslar ücretleri toplu alarak ortadan kayboluyor. Firmamız da bu mümkün değildir. Çünkü ana bayii olduğumuz için öyle bir durum söz konusu bile olamaz.

Oda fiyatları her panel firmasında farklı nedendir?

Arkadaşlar her sektörde olduğu gibi sohbet sektöründe de serbest piyasa düzeni vardır. Aslında fiyatlar SpeakyChat tarafından belirlenmiştir. Ancak bazı firmalar daha önceki soruda da belirttiğimiz gibi topluca ödemeler alıp ortadan kaybolmak için fiyatları çok aşırı indirebiliyor. Dolandırıcılara bulaşmamak için bilindik firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Sesli Chat Domain Uzatma bedeli ne kadardır?

Arkadaşlar domain süreleri alan adı sağlayıcılar üzerinden uzatılmaktadır. Dilerseniz kendi hesabınızla giriş yaparak uzatma işlemi yapabilirsiniz. Bunun Panel firması ile alakası yoktur. Ancak Eğer o işlemi bilmiyorsanız panel firmasından destek alabilirsiniz. İşlem ücreti olarak 20-30 Tl gibi extra maliyet yansıtabilirler.

Cevabınızı bulamadınız mı?  Bize Soru Sor