Blog

Sesli Panel Sesli Panel Sistemleri Web Tasarım

Sohbet Anasayfa Tasarımı

Değerli ziyaretçilerimiz yeni tasarımımız da sizlere ilk konumuzu paylaşıyorum. Günümüzde özellikle sanal alemin hayatımıza yoğunluk kattığı sohbet platformlarında uygun Ana sayfa tasarımları ve bunun seo ile bağlantısını sizlerle paylaşacağım.

Sesli Chat siteleri her ne kadar eğlence platformu olarak görülse de Google başta olmak üzere yandex, bing vb. arama motorları sitenizde kullanıcılara önerebileceği içerikleri daima arar. Eğer siz sadece bir index ile arama motorlarının karşısına çıkarsanız işiniz oldukça zordur. Ayrıca bazı riskleri de vardır.  Mesela arama motorlarınca cezalandırılmak gibi. Bu yüzden giriş sayfanız ne denli zengin içerikler barındırırsa o kadar site değeriniz artar. Ancak bunu da yaparken sayfanızda ki resim boyutları ve mobil olarak okuma kolaylığı sağlamasına da dikkat etmeniz lazım. Eğer kullanıcılara kolaylıklar sunmaz iseniz bu sitenizin Google gibi büyük arama motorlarının gözüne girmesini engeller. Yani dikkat çekmezsiniz. Biz firma olarak gerek HTML gerekse de WordPress olsun tüm projeler de mobil tasarımlar ile hizmet sunmaktayız. Sesli Sohbet Odaları hizmeti sunan sohbet sitelerinin de talebi zaten bu doğrultuda oluyor.

Bu iki maddeye önem verdiğiniz takdirde zaten sisteminiz iyi bir seviyeye ulaşacaktır. Unutmadan şunu da söyleyeyim sitenizde içerikler yayınlarken çok fazla kelime oluşturmak için gereksiz, anlamsız kelimeler sarf etmeyiniz. Size hiç bir yarar sağlamayacağı gibi spama düşmenize de neden olabilir. Bir başka makalede görüşmek dileği ile hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir