anasayfa-tasarim_webseodizayn
Ocak 10, 2018 0

Sesli Sohbet Kış Kampanyası

Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz bu yazımızda sizlere yapmış olduğumuz kampanyadan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Kış Ayını yaşadığımız şu dönemler de insanlar soğuk havanında etkisiyle Akşamları mesai bitiminden sonra evlerinde daha çok zaman geçirmektedirler. Bizde buna istinaden herkesin bir sesli sohbet sitesi olsun sloganıyla çıktığımız yolda sizler için yeni kampanyalar hazırladık.

SpeakyChat odalarımız da ciddi anlamda indirimler hazırladık. Kurulum ve Domain ücretlerinde de piyasanın altında fiyatlar ile paketlerimizi düzenledik. Üstelik siteniz açıldığı an itibari ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına da kayıt edilecektir. Tüm bunlar sizlere ücretsiz olarak sunulacaktır. Dileyen müşterilerimize de seo çalışmaların da indirimler yapılacaktır. Tüm bunlar için firma yöneticilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İletişim kısmında teklif isteyebilir size uygun kolay ödeme seçenekleri olan paket hazırlatabilirsiniz. 50+1 oda sayısında %40 civarı indirim yapılacaktır. Büyük site olma yolunda büyük adımlar atmak isteyenler için en ideal paketimizdir.

Firmamız kampanya sürecini kısaltma ve uzatma hakkına sahiptir. Euro fiyatlarının artışı doğrudan kampanyalarımıza etki edilebileceği unutulmamalıdır. İstisna uçuk bir fark olmadıkça fiyatlarımız sizlere sunduğumuz ücret itibari ile devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

©  2019 WebSeoDizayn İnternet Hizmetleri