Kişisel Profil Sayfası Tasarımları

  • Home
  • /
  • Kişisel Profil Sayfası Tasarımları

İnternet’in bu denli hayatımızın içine girdiği günümüzde, toplumun neredeyse tamamına yakını artık mobil İnternet’e uyum sağlamışken ve sosyal medya ile bu kadar içiçe iken sadece kurumlar değil artık şahıslar da kendilerine ait bir web sitesi olması fikrini yavaş yavaş benimsemeye başladılar, hatta bazı sektörler için neredeyse kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi.

Okuldan mezun olalı uzun yıllar geçti ve siz eski dostlarınıza sosyal medya üzerinden kolaylıkla ulaşabilirken, kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz ve topluma haykırmak istediğiniz fikirlerinizi, yapmış olduğunuz sanatsal veya akademik çalışmalarınızı sergileyebileceğiniz, anılarınızı ve gezi hatıralarınızı paylaşabileceğiniz tüm sayfa tasarımları gönlünüze göre olan ve dilediğinizce resim, döküman, belge ve farklı dosya formatların da bilmem ne kadar belgeyi okuyucularınıza ulaştırabilmenin en sağlıklı yolu kişisel bir web sitesine sahip olmaktan geçer.

Yeni Tasarımımızı sizlerin beğeninize sunuyoruz. wordpress kaynaklı bir çalışmadır ve diğer tasarımlarımız gibi ful responsivedir.

Demo için tıklayınız.