WebSeo Dizayn Firması olarak müşterilerimize 2009 yılından bu yana Web Tasarım ve Sesli Panel sohbet hizmeti vermekteyiz. İçerisinde bulunduğumuz sektörde müşterilerimize daima güncel sistemleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunduk. Firmamız hiç bir kurum ve kuruluşa bağlı olmadığı gibi tamamen bağımsız çalışmaktadır.

Daima ilk tercihiniz olma yolunda emin adımlar ile ilerleyeceğiz.

  • GÖREVİMİZ

    Müşterilerimiz için değer yaratan teknolojilerimiz ve yeniliklerimize dayanarak Bunu, müşterilerimizin ortaya çıkan ihtiyaçlarının karşılanmasına ve teknolojik değişimin hızlanmasına odaklanarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

  • DEĞERLERİMİZ

    Değerlerimiz, WebseoDizayn’ın üzerine kurulduğu yol gösterici ilkeler ve işimizi günlük olarak nasıl yürütmeye çalıştığımızdır. Değerler, geleceği şekillendirirken dünyaya bakışımızı belirler. Birbirimize nasıl davrandığımızı belirlerler.

  • YAKLAŞIMIMIZ VE KÜLTÜR

    Olağanüstü hizmet sunma yönündeki itici gücümüz, bizden memnun kalmazsanız hiçbir şey başaramadığımız inancı üzerine inşa edilmiştir. Ne olursa olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olma tutkumuz bizi rakiplerimizden gerçekten ayıran şeydir.

Tarihimiz

Geçmişte Yaptıklarımız

2002 - 2005

2002 yıllarında sanal hayata girişimiz Editör ve Moderatör olarak oldu. Bir çok forum ve sohbet sitelerinde bu görevler ile kullanıcılara ve sistem sahiplerine yardımcı olduk. HTML sistemi ile de Front Page desteği sunduk.

2005-2009

Sesli Panel sistemlerinde kullanılan panellerin üretilmesine başlanıldı. Sesli Chat sistemlerine farklı bir izlenim getiren birbirinden farklı kusursuz kodlama ve rengarenk seçenekler ile birbirinden harika sohbet panelleri tasarladık.

2010 - 2017

Sesli Chat sistemlerinde takılan veya site sahibi olan bir çok kişininde çok iyi bildiği gibi Sohbet sistemlerine SEO kavramını getirdik. 2010 yılında bir çok sesli sohbet sitesini Google üzerinden ilk sayfaya getirince Panelcilik yapan kişilerin site başlıklarına Seo kavramını da eklettirdik. Firmamız ile beraber herkes Seo’nun neye yaradığını öğrendi.

2018 - Şu anda

Kurumsal Kimlik kazanma yolunda adımlarımızı atmış bulunduk. Artık Tüm kurumsal firmalara Web Tasarım, Web Geliştirme, Google (SEO) çalışmaları veriyoruz. Başarımız her geçen zaman kat kat yükseliyor..