Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir...
duyuru

Değerli müşterilerimiz ve takipçilerimiz lüzumu üzerine bu bilgilendirmeyi yapma gereği duyduk. Firmamız ve Firma kurucumuz hakkında daha detaylı bilginiz olması için duyuru yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Firmamız hakkında dolandırıcı, sahtekar vb. çirkin iftiralar atıldığını hayretler içerisinde takip etmekteyiz. Firmamızın müşteriler ile bağı ve onlara sunduğu hizmetler karşılığı aldığı bedeller müşterilerimiz tarafından aşikardır. Sizlere daha detaylı bir yazı ile açıklayıcı olmaya çalışacağız. Şimdi iddialara madde madde yanıt verelim.

  • Firmamızın kurucusu Eren beydir. Firmamızda sadece Eren bey harici 4 arkadaşımız daha mevcuttur. Yani 5 kişilik bir ekibiz ve aramızda da Tayfun isminde kimse yoktur. Eren Bey’in ismi de sadece Eren dir daha önce veya sonrasında farklı isimler kullanmamıştır. Daha önceki ismi Tayfun’du vs. gibi uydurma bilgilere itimat etmeyiniz.
  • Firmamızın asıl amacı Web Tasarım ve Seo hizmetidir. Sesli Panel hizmetine yeni adım attık. Biz hiç bir müşterimiz den haksız kazanç elde etmedik. Aksine bir çok panelci sıfatıyla dolanan kişiler ve site sahiplerince ücretlerimizin ödenmediği de olmuştur. Kişileri rencide etmemek amacıyla isimleri paylaşmıyoruz. Ayrıca biz sesli sohbet sistemleri ile ilgilenmeden önce onlarca kişi farklı sebeplerden dolandırıldıkları da tarafımıza yine site sahiplerince bildirilmiştir. Biz sohbet piyasasına giriş yapmadan önce Seo kavramını bilmeyenler biz piyasaya giriş yaptıktan sonra Seo kavramını kullanarak insanları sömürdükleri de yine siz değerli müşterilerimiz tarafından bilinmektedir.
  • Firmamızın seo çalışması yaparken farklı kişilerin sunucularından link alındığı belirtilmektedir. Bu iddiada asılsızdır. Çünkü bizim hiç bir firmanın sunucusuna müdahale etme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz. Öyle bir durum varsa bile bu o firmaların zayıflığını göstermektedir. Eğer sunucularına dışarıdan çok kolay müdahale ediliyorsa demek ki o firmalar ile çalışan müşterilerin sitesi güvende değildir. Aslında kendi sistemlerinin ne kadar güvensiz olduğunu sizlere bildirmişler.
  • WebSeoDizayn müşteri potansiyeli herkes tarafından bilinmektedir. Biz hiç bir panelci sıfatını kullanan kişiler gibi site site gezip müşteri kazanmaya çalışmadık. Tamamen müşteriler kendi insiyatifleri ile bizleri tercih ettiler. Adam gibi müşterileri yok vb gibi hakaretlerle hem müşterilerimize hemde firmamıza çirkin iftiralar atanlara da şunu söylemek isteriz ki sadece kendi müşterilerimiz olmamakla beraber farklı firmalar ile çalışan sitelere de seo desteği verdiğimiz bilinmektedir.

Son olarak da şunu söylemek isteriz ki asıl üzüldüğümüz konu piyasayı bilmediğimiz için ciddiye aldığımız panelci sıfatını kullanan ama aslında herhangi bir bilgileri olmayan kişileri muhatap olarak görmemizdir. Onların asıl amacı kendilerine karşılık vererek bir şekilde de olsa sitemizde tanıtımlarını yapmamızdır. Ancak öyle bir şans onlara vermeyeceğiz. Diğer üzüldüğümüz konu ise bizlere bu iftiraları atanlar hatta canlı destek hattımızdan bizlere küfür eden kişilere zamanında seo desteği verdiğimizi de kendileri çok iyi bilmektedirler. Spam ve  Tam spam gibi Google cezası almış kendilerine ait sitelerin cezadan kurtulması içinde ciddi bir emek harcadığımız da yine o kişilerce bilinmektedir. Bütün bunlara rağmen bizlerle ilgili hakaret içerici yazılar yayımlayan kişilerin müşterilerine de dışarıdan destek verdiğimiz yine bu kişilerin müşterileri tarafından çok iyi bilinmektedir. Firmamız ile ilgili daha sağlıklı bilgiyi müşterilerimizden alabilirsiniz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin tamamı verdikleri bedelin karşılığını görmüştür ve bizimle beraber zirveye emin adımlar ile yükselmeye devam etmişlerdir. Firma olarak asıl amacımız müşteri memnuniyetidir.

Saygılarımızla…

WebSeo Dizayn İnternet Teknolojileri

YORUM YAP  1
seslichat-seo

Değerli müşterilerimiz ve bizleri takip eden okurlarımız.. Son zamanlar da firmamız ve çalışmalarımız hakkında aldığımız duyumlar üzerine sizleri bilgilendirmek amaçlı yazımızı yayımlıyoruz. Öncelikle seo çalışmaların da bizden sonra çoğalan ve amaçları sadece işini doğru yapan firmaları kötülemeye yönelik olan kişi ve kişilerin sizleri nasıl yanlış yönlendirdiğini anlamanıza yardımcı olacağız.

Firmamız sadece kurumsal firmalara  Seo hizmeti sunan bir web tasarım firmasıdır. 2014 yılı itibari ile HitSesliChat adresine verdiğimiz seo desteği ile sesli sohbet sektörünün dikkatini üzerimize topladık. Ancak o başarılı çalışmamıza rağmen hakkımızda yine yalan yanlış spekülasyonlar yapıldı. Örneğin bahsi geçen sitenin ana dizinin de anahtar kelime bulunduğu için bizim ilk sayfa çalışmasını başardığımıza dair duyumlar aldık. Arkadaşlar Domain isimleri tabii ki de çalışmalarda bir artı katıyor, bunu zaten her yazımızda dile getirmeye çalıştık. Ancak sadece domain ismi ile seo başarısını elde etmek veya edildiğini beyan etmek yanlış bir tutumdur. Seo tamamıyla özverili bir çalışma ister.

Sizlere Seo çalışmasında ki başarımızın tescilini aşağıdaki resim ile yapmak istiyoruz. Google arama motorunda Sesli Chat araması yapıldığında çıkan sonuç:

SesliAvrupa, SesliAda ve SesliCevher firmamız ile çalışan sohbet siteleridir.

Müşterilerimizi kendi alanlarında, firmamızı ise kendi dalında zirveye taşıyarak çalışmalarımızı tescilleme anlamında haklı gururu yaşamaktayız. Firmamızın da içerisinde bulunduğu Sesli Panel aramasında ki konumumuz:

Firmamız Sesli Panel, Panelci, Panelciler gibi en çok aranan anahtar kelimede hiç bir kelimeyi ana dizininde barındırmamasına rağmen zirvede bulunmaktadır.

Sizce Sesli Chat Seo çalışmaları için daha fazla bir şey anlatmamıza gerek var mı? Bizde söz değil icraatlar konuşur. Sizler de bu başarıya ortak olmak ve bizler ile daima zirvede yer almak için iletişime geçebilirsiniz.

WebSeoDizayn İnternet Teknolojileri

2 YORUM  Like
speakychat-oda-fiyatı

Değerli ziyaretçilerimiz sesli panel sistemlerinde kullanılan speaky chat oda sistemi ile ilgili gelen yoğun şikayetler üzerine bu yazıyı yayımlama gereği duyduk. Özellikle piyasada panelci sıfatı ile sizlere hizmet sunan kişi veya kişilerin fiyatlar üzerinde oynama yapması ister istemez siz müşterilerimizin aklında soru işaretlerine neden olmaktadır. Başlıca sorunlar ve cevapları sizler için inceledik.

SpeakyChat  Oda Sistemi Tek Firmadan mı Alınmaktadır?

Evet. Odalar SpeakyChat LB şirketinden panelciler aracılığı ile sizlere sunulmaktadır. Kullandığınız oda sistemi bahsi geçen firmanın tekelindedir.

Site Sahibi Olarak Odayı Firmadan Alabilir miyiz?

Tabii ki alabilirsiniz. Ancak Oda sağlayıcı firma size host veya panel hizmeti sunmamaktadır. Bu yüzden yine bir panelci firması ile iletişime girmeniz gerekecektir. Ayrıca SpeakyChat Lb firması direk seslichat site sahiplerine birebir satış yapma yanlısı bir firma değildir ve bayiilere verdiği fiyatın üstünde bir fiyat seçeneği sunmaktadır.

SpeakyChat Odaları Aynı Firmadan alınıyorsa, Oda Fiyatları Neden Farklılık Göstermektedir?

Arkadaşlar odalar aynı ücret ile panelci arkadaşlara verilmektedir. Ancak rekabet gereği bazı firmalar fiyatlar da ciddi anlamda indirim yapmaktadır. Hatta abartısız oda ücretinin bir kısmını kendi cebinden karşılayan panelciler de bulunmaktadır. Amaç referans sayısını artırmaktır. Ancak bunun neticesinde kalitesiz bir hizmet sunulmaktadır. Neden mi? Çünkü sizlere oda satarken kar payını koymadan satış yapıldığından sunucu vb. masrafları karşılayamıyorlar. Bunun sonucunda da ödeme yapamadıkları için her ay sunucuları ya kapanıyor ya da sunucu firmasını değiştiriyorlar. Buda sisteminizde ciddi ciddi aksaklıklara neden oluyor. Bu yöntemin dışında farklı yöntem deneyen kişilerde bulunmaktadır. Mesela aylık 50 Türk Lirası olan bir resel kiralıyorlar. Bunun sizlere zararı ise 15 gün içerisinde trafikten dolayı sesli chat sitenizde kapanmalar yaşanıyor. Kısacası sizlere tavsiyemiz fiyata değil kaliteye bakarak tercih yapmanızdır. Unutmayınız ki kalite hiç bir zaman bedava sunulmaz. Kimse kazanmadan sizleri kazandırmaz.

SpeakyChat Oda Ücretini Yatırdığım Ancak Panelci Firmam Odamı Günü Dolmadan Kapattı? Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar maalesef en çok duyduğumuz sorunlardan biriside bu konudur. Oda ücretini yatırmanıza rağmen panelciniz herhangi bir sebepten ötürü odalarınızı günü dolmadan kapıyor. Bu tasnif edilen bir davranış değildir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız da muhakkak SpeakyChat Oda yetkilileri ile iletişime geçiniz ve sorunu onlarla paylaşınız. Sizlere yardımcı olacaklardır. Çünkü oda sağlayıcı firması için panelciden çok müşteri ön planda gelmektedir. Piyasada çok panelci firması var. Biri kapanır diğeri faal duruma geçer. Ancak bir müşterinin bu tarz bir duruma maruz kalması en çok oda sağlayıcısını etkiler. Sizler bu sistemi kullandığınız sürece SpeakyChat Lb var olur. Yani firma hiç bir kullanıcının oda sisteminden soğumasını kesinlikle istemez ve gereğini yapmakla sorumludur. Sizlerde bu sorunu oda sağlayıcısına iletmekle sorumlusunuz. Sizler bildirim yapmamanız durumunda oda firması tespit edemez ve gereğini yapamaz.

 

YORUM YAP  1
google-yararları-dogru-makale-yazmak

Değerli okurlarımız Google İnternet üzerinde yayımlanan içerikleri toplar, içeriklerine göre süzgeçten geçirir ve yararlı gördüğü bilgileri de bizlere iletir. Peki Google’nin bu hizmetine bizler nasıl katkı sağlayabiliriz. Böylesine devasa bir teknolojiden doğru bir şekilde yararlanmak için neler yapmalıyız?

Google makaleleri diye adlandırılan daha doğrusu bir kısım tarafından da seo makaleleri olarak da bilinen içerikler ile ilgili araştırma yaptığımızda onlarca veriye ulaşırız. Peki sizce doğru bir içerik paylaşılıyor mu? Maalesef hayır… Buda doğal olarak arama motorunu kısa süreliğine de olsa yanıltmak da ve yine zararı bizlere dokunmaktadır. Arkadaşlar arama motorlarının dikkatini çekmek için makale yazma fikri yanlıştır. Sizler içerik hazırlarken paylaştığınız yazılar gerçekten kullanıcıları doğruya yönlendiriyor mu? Gerçekten katkı sağlayacak mı? Bunları düşünerek paylaşmalısınız. Sadece anahtar kelimeler de yoğunlaşarak aynı kelimeyi defalarca telafuz etmek kullanıcıların aklını karıştırmaktan öteye gitmez. Sizlere tavsiyemiz tamamen doğal olmanızdır ve doğru bildiğiniz konular üzerine sağlam kaynaklar aracılığı ile bilgi paylaşımı yapmanızdır. Bahsettiğimiz gibi bir çalışmayı düzenli olarak sisteminize uyguladığınız taktir de hem Google başta olmak üzere tüm arama motorlarına kolalık sağlayacaksınız hemde kullanıcıların sizden doğru bir şekilde bilgi akışı almasını sağlayacaksınız. Bunların sonucunda da sizler de değerlerinize değer katarak üst sıralara yükselmeye başlayacaksınız.

Biz tüm çalışmalarımızda Web Tasarım ve Seo çalışmalarımız başta olmak üzere tamamen Google dostu olmaya özen gösteriyoruz. Bunun neticesinde de kainatın en büyük arama motoru tarafından da değer görüyoruz. Bizler Google yararlarını çok gördük. Arama motorlarına yardımcı olduğunuz sürece sizler de yararlanır ve daima kazanırsınız.

YORUM YAP  Like